חברה לעיצוב אתרים, מעצב אתרים או סטודיו לעיצוב גרפי מה לבחור?

אנחנו בDigital Code Art עוסקים בעיצוב גרפי בין תחומי עיסוקינו הרבים, ובתחום זה קיים מספר רב של אופציות שניתן לבחור מפרילנסרים פרטיים לשכירים ועד סטודיואים ושיתופי פעולה בין מעצבים, ואופציות אלו בטח גורמות לכם לאול את עצמכם אם להביא מעצב שכיר או מעצב פרילאנס או האם לפנות לחברה? ומה זה אומר ביצועיסט?

מובן לנו שעכשיו אתם חושבים "הם בטח יפרסמו שהדרך שלהם הכי טובה" אז תתפלאו אבל לא, אנחנו נותנים דעה אובייקטיבית של בעד ונגד כל דבר ונותנים לכם לעשות את הבחירה, העבודות והלקוחות שלנו כבר ישכנעו אתכם שלבחור בנו הוא הדבר הנכון לעשות.

 

אז בואו נתחיל ונחסוך לכם זמן והסברים מיותרים, בעיצוב ישנם שירותים רבים אך אנחנו נתמקד ב4 סוגים עיקריים של טיפוסים שתתמודדו מולם, כל אחד עם הייתרונות והחסרונות שלו:

הפרילאנסר:

פרילאנסרים הם הציפור החופשיה, לרוב הם הכישרון האבוד ולא מצא את עצמו במגבלות של להיות שכיר בחברה עם בוס ושעות על על הראש, התעסקות עם פרילאנסרים יכולה להיות חוויה מעניינת, היתרונות הם שלרוב הוא יהיה זמין בשעות לא רגילות ולעיתים בדיוק בזמן לסגור את הפינה שאתם צריכים, וכמובן יחד עם הציפור החופשיה שבו הוא יתן לכם את החופש העיצובי והיצירתיות שחברה או שכיר לא יעיזו להם. דבר זה גם מגיע עם חסרונות כמובן, לרוב פרילנסר כמו מעצב אתרים זו האופציה היותר יקרה לעבודה שוטפת לאורך זמן כי התמחור נקבע על פי החלטתו ובנוסף הציפור החופשיה באה עם תנאים שהם ע"פ מה שהיא קובעת ואין התחייבות מלאה לזמינות, מועד הגשה או מעקב שוטף מה שיכול להוביל למעט יותר בלאגן.

ההמלצה היא לקחת פרילנסר לעבודות ארעיות ולסגירת פינות של רגע אחרון.

השכיר:

השכיר הוא עוף מיוחד, הוא בא עם התחייבות לתשלום קבוע חודשי התלוי בניסיונו ותחומו, שכיר ג'וניור יכול להתחיל מ6 ל8 אלף לחודש ולהגיע עד ל25-28 לשכיר כמו מעצב אתרים עם ניסיון של מעל 5 שנים וידע בUX/UI או התנהלות כראש צוות. הייתרונות של השכיר הם לעסק בעל היקף עבודה גדול בתחום העיצוב הגרפי ולכן נמליץ לעסק שכזה להעסיק שכיר כיוון שלשלם לשכיר על מעל 10 עבודות עיצוב גדולות 8 אלף לחודש קבוע כשאצל פרילאנסר הן היו עולות 20 אלף זה משתלם יותר, אך זה מגיע עם חסרונות כמו למשל יצירתיות, תפוקת עבודה והיקף עבודה. שכיר עובד שעות מסויימות ביום בהן יודע שצריך להספיק עבודות מסויימות לכן לעסק עם 2 עבודות בחודש יכול לעלות פי 2 להעסיק שכיר מאשר פרילאנסר והשכיר לא יעיז כמו פרילאנסר כיוון שירצה לרוב לשמור על העסקתו כשכיר ומעבר לשעות העבודה שנקבעו אין התחייבות ששכיר יהיה זמין לעבוד מטוב ליבו.

מעצב הסטודיו:

מעצב הסטודיו לרוב פועל מטעם סטודיו לעיצוב גרפי והוא מעיין הכלאה של 2 העולמות, לרוב הוא ישלב תעוזה של פרילאנסר כיוון שכך הסטודיו בו עובד מתקדם והתמחור יהיה משתלם יותר כי העומס הכלכלי בסטודיו מתפזר בין המעצבים. הייתרון הוא שהמעצב שתקבלו יהיה נועז יצירתי אך פחות יקר מפרילנסר, החיסרון הוא זמינות כיוון שלרוב סטודיו לעיצוב גרפי כמו כל בית עסק יעבוד בשעות פעילות קבועות ולכן הזמינות בהתאם.

לכן לעסק שצריך עבודות קבועות בהיקף בינוני או עבודה גדולת היקף חד פעמית נמליץ על סטודיו לעיצוב גרפי.

מעצב מטעם חברה:

מעצב מטעם חברה יהיה גם הוא אופציה שיכולה להיות זולה אך דבר זה תלוי בגודל החברה, לעיתים חברות יכולות להיות פירמות גדולות ויקרות ולעיתים חברה יותר נוחה בתמחור זול להפליא, הייתרון החברה הוא עקביות באיכות המוצר כיוון שהבקרה על האיכות מאוד גבוהה והמחיר יכול להיות זול אך החיסרון הוא שמעצב בחברה ייעודית לעיצוב כמו חברה לעיצוב אתרים הוא שכיר ולכן כל חסרונות הזמינות והתעוזה באים עם זאת ואם תרצו יצירתיות ותעוזה תקבלו זאת רק בפירמות יוקרה המגיעות עם מחיר בהתאם.

 

אם אתם רוצים סטודיו לעיצוב גרפי מקצועי שמתמחה בחווית משתמש והתאמה לקידום פנו אלינו קבלו שירות מעולה!

תוכן עניינים

מוזמנים ליצור קשר
לקוחות מספרים
מדריכים נוספים
מוזמנים ליצור קשר
לקוחות מספרים
דילוג לתוכן